uxcell 30pcs Универзална Црвено M6 X 20mm Мотоцикл Метал Обтекател Хексагонални Завртки Завртки
  • Ново

uxcell 30pcs Универзална Црвено M6 X 20mm Мотоцикл Метал Обтекател Хексагонални Завртки Завртки

DEN 419.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Мотоцикл Завртки Завртки; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 30 x Мотоцикл Завртки Завртки; Школка во Боја : Црвена.Димензија : 25 x 15mm / 0.98" x 0.59" (Вкупна Должина*Макс.D).Матични Должина : 20mm / 0.79".Тема Кол : M6(6mm) / 0.24".Направени од квалитетни метал,мала тежина, ' рѓа и корозија-отпорни,издржливи.Лесна инсталација.Без инсталирате инструкции.Директна замена на акции завртки.Совршена замена за вашиот мотор стари или скршени завртки/завртки.Универзална одговара за мотоцикл скутери користи M6 завртки.Едноставен и класичен изглед,фаќање секој е во окото на патот.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 30 x Мотоцикл Завртки Завртки.