100 Парчиња Недовршени Природно Дрво Топчиња, Вклучуваат 50 Парчиња Половина Дрвени Топчиња Сплит Дрво Топчиња и 50 Парчиња Круг Дрво Топчиња Дрво Занает Топки за Зан?
  • Ново

100 Парчиња Недовршени Природно Дрво Топчиња, Вклучуваат 50 Парчиња Половина Дрвени Топчиња Сплит Дрво Топчиња

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Да го споделат со другите : Овие мини дрво топки може да биде прекрасен подарок за пријателите, семејството, соученици или било DIY љубовник во вашиот живот, и можете да уживате во забавата на занаетите заедно и подобрување на односот.Во текот на процесот, можете да се опуштите и вежбање на рацете на способност.

Material:
wood
Dimension:
0.59 inch/ 15 mm, 0.78 inch/ 20 mm, 1 inch/ 25 mm, 1.18 inch/ 30 mm
Color:
as picture shows
Quantity:
100 pieces in total
Package includes:
50 x Wood round balls :
50 x Wood half balls :
Please allow slight size error due to manual measurement. :
Small items included, please keep away from little kids to avoid swallowing. :