BFTGS Лепило Тоалетна Хартија Носителот Бања Прибор Поставите Мет Црна Хартиена Крпа Рек Ѕид-монтирани Телефонски Рек Крпа Прстен
  • Ново

BFTGS Лепило Тоалетна Хартија Носителот Бања Прибор Поставите Мет Црна Хартиена Крпа Рек Ѕид-монтирани Телефонски

DEN 9328.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : метал.Бебе име : ткиво држачот.Продавницата за повеќе предмети.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Бебе име : ткиво holder Surface боја : black First ги ѕид со сува крпа;откине заштитен филм на back And во прилог на wall Squeeze со сила од внатре out Snap се тркалаат носител во не-означување картичка slot Out на воздухот(се Препорачува да се користат по стои 24 часа)Продавницата за повеќе items Applicable простор : дневна соба, студија, balcony Please овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.