Metabo 616468000 Novoflex Челик Пршлен, Зелена, 230 x 6.0 x 22.2 mm
  • Ново

Metabo 616468000 Novoflex Челик Пршлен, Зелена, 230 x 6.0 x 22.2 mm

DEN 459.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Metabo 616468000 Novoflex 230 X6,0 X22,2 Челик.Metabo кодот на производот : 616468000. Вистински Metabo Производ.Metabo 616468000 Novoflex 230 X6,0 X22,2 Челик.Ден по ден, Metabo производи се докаже нивната ефикасност во професионална употреба - во тешки услови - во светот.Каде професионалци го дадат својот најдобар, тие треба да бидат во можност да се потпре 100% на партнер, дури и повеќе, тие мора да имаат доверба во партнерот.Затоа "кога се работи" е основната мисла на нашите нови меѓународни бренд изглед.