Заби Белење на Гел Шприц Точење 22% Carbamide Пероксид, Заб Белење Гел Повеќе Достапните Количини (10 ml, 10)
  • Ново

Заби Белење на Гел Шприц Точење 22% Carbamide Пероксид, Заб Белење Гел Повеќе Достапните Количини (10 ml, 10)

DEN 407.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стоматолошки Белење на Гел Шприцеви во 22% Carbamide Насмевка на сила, исто професионални формула која стоматолози препише на своите клиенти.Се препорачува од страна на стоматолози за отстранување на тврдоглави дамки од тутун, кафе, чај, црвено вино, yellowing од стареење, храна и многу повеќе!. 100% произведено во САД.Професионална сила белење на гел и висок степен на точење.Брз, безбеден, ефикасен белење без скапа посета на стоматолог.Загарантирани Резултати.Четкање на забите.Пополнување на коцки со гел заедно забите впечаток. (Устата Коцки не се вклучени).Се носат на коцки со гел за 15-30 минути дневно за 5-14 дена.Потопуваат устата коцки во топла вода за 5 секунди.Место на коцки на забите да се формира впечаток.Скратете го формираат коцки, сечење на непцата-линија.