zmtzl 1080P Wi-Fi Камера, Бебе Монитор Камера, Движење Откривање и Следење, Switchable Ноќ Визија, 6 Lullaby, Температура Проверите, 360° Панорамски Поглед, двонасочна Говорна
  • Ново

zmtzl 1080P Wi-Fi Камера, Бебе Монитор Камера, Движење Откривање и Следење, Switchable Ноќ Визија, 6 Lullaby,

DEN 1358.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[360° Движење Следење] Автоматски смисла и да ги следи движењата во бебе соба во 360 степени.Никогаш не ги пропуштајте нешто за вашето дете. [6 Lullabies] Вграден 6 класичен lullabies, можете од далечина може да изберете една убава lullaby да се направи вашето бебе заспие. [1080 P HD + Супер Ноќ Визија] 1080 P HD леќи на камерата и инфрацрвена LED осигура дека секогаш можете да го видите вашето бебе јасно во текот на денот или ноќта. [Движење откривање, двонасочна аудио] Со реално време движење аларм.Користете го вградениот анти-бучава микрофон и звучник да слушаат и да се зборува со членовите на семејството и домашни миленици.Без разлика каде и да одите, да ги задржи вашето бебе затворени. [Безбедно податоци и складирање на податоци] Континуирано или движење откривање на снимањето опции.Повеќе безбедносни протоколи може да се обезбеди сигурноста на вашите податоци и приватноста.Хуманизирано дизајн интуитивен app ви овозможува да гледате, слушате и да зборувате на вашето бебе во реално време.Без разлика каде и да одите, секогаш може да им служи на вашето семејство.Одлична ноќ визија Дури и во длабоко црна, инфраред Led диоди уште може да обезбеди јасни и јасни слики и до 32 метри (10m).Покаже вашето бебе во 1080 P full HD приказ на денот или ноќта.Двонасочна аудио вграден во анти-бучава микрофон и јазик ви овозможи да слуша и да зборува во секое време, насекаде.Cloud/картичка за складирање Обезбеди безбедна облак и Micro SD картичка (максимум 128 G) складирање опции.Продавница и премотување назад.Не пропуштајте секој момент.Движење следење-никогаш не пропуштајте вашето бебе е движење Со хоризонтална и вертикална ротација, и напредни алгоритми дека песна бебе движења и испрати инстант сигнали, можете да бидете во центарот на случувањата и на останете информирани.