ПРАТЕНИКОТ Пумпи 31236 - Chemflo5 Крајот Вшмукување Центрифугални Пумпи - Затворање Заедно Без Мотор, 305 gpm, 157 ft на Главата, 2 во x 1-1/2 во ANSI 125x23; Прирабница и Порти
  • Ново

ПРАТЕНИКОТ Пумпи 31236 - Chemflo5 Крајот Вшмукување Центрифугални Пумпи - Затворање Заедно Без Мотор, 305 gpm,

DEN 1816.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

тип/дизајн : Блиску Заедно Без Мотор.пумпа тело материјал : не ' Рѓосувачки Челик.макс проток : 305 gpm.wetted материјал : не ' Рѓосувачки Челик.макс ft на глава : 157 ft.Спецификација : тип/дизајн : Блиску Заедно Без Motorpump тело материјал : не 'Рѓосувачки Steelmax проток : 305 gpmwetted материјал : не' Рѓосувачки Steelmax ft на глава : 157 fto-прстен материјал : Vitoninlet порта големина : 2 во ANSI 125 Flangeseal : Јаглерод/Керамички/Vitonoutlet порта големина : 1-1/2 во ANSI 125 Flangedrive/опција : Влажно крајот само-215 TC Frameimpeller дијаметар : 6.18 во.