(Брзи Пратки) Тешки Милениче Playpen Куче Вежба Пенкало Мачка Ограда со Врата Кутре Зајаци се Игра Пенкало,Отворен/Затворен Отворено Куче Кинолошки 118.1x59.1x72.8
  • Ново

(Брзи Пратки) Тешки Милениче Playpen Куче Вежба Пенкало Мачка Ограда со Врата Кутре Зајаци се Игра Пенкало,Отворен/Затворен

DEN 904.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обезбеди безбедност, сигурност и удобност за вашето кученце со ова отворено куче кинолошки.Нашите кутре playpen е голема и чува вашите миленици безбедни од другите, многу простор за вашите миленици и страни на куче playpen се доволно високи за мало дете да се постигне во комплет.Има мир на умот да го содржи вашето домашно милениче во комплет.Овој сестран, тешки-должност куче куќата карактеристики повеќекратна употреба : играње, вежба, тренинг, или едноставно одржување на вашето куче безбедно.Тоа ќе биде совршен игра рај за вашиот кожен пријатели!Оваа кинолошки обезбедува доволно вежбање простор додека челик бар ѕидови помогне да се спречи зло и неочекувани несреќи при овозможуваат вентилација.Благодарение на цврстата челична конструкција во боени, овој квалитет куче кинолошки е издржлив и изграден за да трае.Дополнително, шарки врата има lockable latch систем кој гарантира дополнителна сигурност и безбедност за вашиот кучиња.Оваа кинолошки е лесно да се соберат.Ова отворено милениче куќиште со покрив доза биде прекрасен дом за вашите миленици.боја : Црна Материјали : Челик Димензии : 118.1" x 59.1" x 72.8" (L x W x H) Портата големина : 19.7" x 62.4" (W x H) Челични цевки големина : 1" x 1" (L x W) Портата со заклучување за голема безбедност Погоден за кучиња. 100% задоволството на клиентите е нашата цел.Ние брод брзо од сад , и ние имаат бесплатна замена на делови во рок од 2 години.Ние, исто така, поддршка на 30-ден на враќање и замена!Ако наидат на проблеми пред или по купувањето , можете да контактирате со нас , нашите професионални услуги на клиентите тим ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа.Ви Посакувам Среќен Шопинг!.