DIY 5D Дијамант Сликарство Целосна Колекции за Возрасни/Деца Елени Волкот се Наслика со Дијаманти Кристал Кристал Везови Крстот Бод Платно Материјали за Дома Ѕид Орк
  • Ново

DIY 5D Дијамант Сликарство Целосна Колекции за Возрасни/Деца Елени Волкот се Наслика со Дијаманти Кристал Кристал

DEN 2855.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【ЦЕЛОСНА ВЕЖБА】 Овој дијамант сликарство комплет е полна воена вежба.Дијамантите се покрие целата слика.Постојат 17 намалувања на плоштадот дијамант површината и 26 парчиња на тркалезна дијамант.Дијаманти пенливо, силна трета димензија,Совршена боја натпревар, живописни слика. 【DIY ЗА ПОВЕЌЕ ЗАБАВА】 може да се заврши овој дијамант сликарство комплет со раце, бидејќи тоа е DIY производ.Тоа може да се користи за убивање време и тоа исто така може да помогне да се доживее чувство на остварување, се намали стресот, да ја подобрите вашата врска помеѓу семејството и пријателите, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение.Одговараат за Возрасни и за деца. 【СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА И ПОДАРОК】Едноставно обесени тоа на ѕид , Совршен за спалната соба, студија, ходникот, дневната соба, итн.тоа ќе го направи вашата соба и вашиот свет поубаво.исто така ,тоа е совршен подарок за вашето семејство и пријатели. 【Долгорочна КОНЗЕРВАЦИЈА】 Заврши дизајн и проектот може да се чуваат за многу години без да се впива и insolating.вие само треба да се пополни соодветната област на секој знак.многу лесно да,да заштедат време и напор,процесот на производство е едноставно. 【Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид】не вклучува фото рамки, ова е полу-готови производи ( Според различни стилови на сликарството, износот на дијамантите на секоја боја ќе бидат дадени дополнителни 15% до 30%.).