Електрична Четка за заби, pxoon е Нов Сплит Комбинација Паметни Заштита и белење 5 Начини да се Изберат Батерија Електрична Четка за заби
  • Ново

Електрична Четка за заби, pxoon е Нов Сплит Комбинација Паметни Заштита и белење 5 Начини да се Изберат Батерија

DEN 886.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Постојат 5 начини да се изберат, која може да се обезбеди најдобрите гуми за здравство за подобрување и белење ефект за полнење четка за заби.Боја : pxoon црно и бело сплит комбинација електрична четка за заби На pxoon електрична четка за заби е дизајниран врз основа на практично искуство на многу искусни орален стоматолози за да се добие крајната и сеопфатен орална нега технологија.