AOOF Децата Брзо Сушење Веш Момчиња и Девојки Термички долна облека Водат долна облека на Децата Ски База на Грб 130 Phzr003 Црна
  • Ново

AOOF Децата Брзо Сушење Веш Момчиња и Девојки Термички долна облека Водат долна облека на Децата Ски База на

DEN 1624.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Полиестер.Боја : PHZR001 црвена роза, PHZR002 сина, PHZR003 црна.Големина : 110, 120, 130, 140, 150, 160. Функција : влага wicking, брзо сушење, топлина.Ткаенината е мека, еластична и удобно. 360° на сите круг на заклучување на температура, добра пропустливост на воздух, давајќи им на децата на сува искуство.Едноставен дизајн, топло да се заврши на телото.Еластичен појас дизајн, удобно, а не тесни.Парична казна изработка, мазна крои.Погоден за скијање, кампување, планинарење, mountaineering, кампување, велосипедизам и други активности.Категорија : Брзо сушење suit Applicable пол : неутрално/машки и female Applicable возраст : children Suitable сезона : зима, пролет, на есен.