Vuze - 3D 360° 4K VR Камера - Жолта
  • Ново

Vuze - 3D 360° 4K VR Камера - Жолта

DEN 1327.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 K Стереоскопски 3 D 360 Видео и Фотографија.Лесен и едноставен за Употреба.Автоматско VR содржина создавањето со заштитен крои технологија во Vuze VR Студио.VR Видео Компатибилен со Youtube, Facebook и било VR слушалки за телефон или мобилен уред.