Безбедност Примерок Писмото, 8 Шишенцето, UN3373
  • Ново

Безбедност Примерок Писмото, 8 Шишенцето, UN3373

DEN 1348.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекции.Дијагностички Примерок Mailer Комплет со UN3373 етикетирање.Држи до осум 10 ml ампули.Целосно се составуваат.Вклучува : моделирани пена коцки, абсорбента, biohazard ziplock назад со документ торбичка, печатени брановидни кутија.