PowerA Фузија Про Жичен Контролер За Xbox Еден - Бела
  • Ново

PowerA Фузија Про Жичен Контролер За Xbox Еден - Бела

DEN 1919.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Mappable Про Пакет - сајтот копчиња на предниот paddles on-the-fly без да им се овозможи да одат на thumbsticks.Три-начин активирањето на брави - прилагодете за пократок предизвика реакција и побрзо акција.Dual тркалаат мотори - уживајте во играта светот со отворени се тркалаат повратни информации.Алпите аналогни thumbsticks - четири располагање со кратки, високи, Конвексни и конкавни варијанти.Опис на производот Контрола вашата судбина со фузија Про жичен контролер за Xbox Еден.Игра на начинот на кој сакате да се со карактеристики вклучувајќи mappable Pro Пакет со четири отстранлив paddles, Три-начин предизвика брави, и swappable делови.Сет Содржи : ФУЗИЈА Про Жичен Контролер, Pro Пакет, Случај, Дополнителни делови, 9.8 ft (3m) USB Кабел, Упатство за Корисникот.