MPP Куче Помине Тример Безбедност Мелница Миленичиња Чешлање Cordless Две Брзина Шепот Тивок
  • Ново

MPP Куче Помине Тример Безбедност Мелница Миленичиња Чешлање Cordless Две Брзина Шепот Тивок

DEN 2157.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Куче Cordless Помине Мелница куче е ноктите треба да се кастри на секои четири до шест недели, а сега е полесно од било кога, со нови Литиум Јонска Cordless Помине Мелница, лесна-за-користење, cordless помине брусилки за совршен педикир.Безбедно да се намали вашето домашно милениче ноктите со овие нокти брусилки, лесен и стрес-слободен начин да се даде миленици совршен педикир.Не се создаде дели или splinters како clippers може, за неспокојот ноктите.Две брзина опции, normal (6,500 ВРТЕЖИ во минута) и турбо моќ (7,400 ВРТЕЖИ во минута), за флексибилност и нежен допир.Лесен три-час траење и литиум-јонска батерија.Кучињата не сакаат гласни звуци–тоа е зошто овој мелница е шепот-тивка.Лесни, cordless мелница го прави полесно да се движи.Вклучува : нокт мелница, полнење адаптер, мултифункционален заштитна капа, мелење тркало, а по завршувањето камен.Лесен-за-користење, cordless Литиум Јонска Помине Брусилки, со две брзина опции, доаѓаат со адаптерот за полнење, мултифункционален заштитна капа, мелење тркало, а по завршувањето камен.Комплет вклучува : Нокт мелница.Адаптер за полнење.Мултифункционален заштитна капа.Мелење тркало.По завршувањето камен.Насоки за Користење : за Користење нежна U-форма движење, започнете со поднесување назад кон напред, се движи со насоката на мелница ротација.Промена на насоката од лево кон десно, заокружување на аглите во C-движење.