Lastolite ЌЕ LA2430 TriGrip Стојат и Флеш Заграда,Црна
  • Ново

Lastolite ЌЕ LA2430 TriGrip Стојат и Флеш Заграда,Црна

DEN 2829.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Lastolite Trigrip Носителот w/Флеш Заградата придава на светлината застане.На Tri Grip заградата е идеален за фотографи кои работат сами и сакате да го поддржи Tri Grip рефлектор на рачка, осветлување стојат, tripod или било кој друг вид на одредување на заградата.Едноставно место на украсениот Tri Grip се справи во заградата и безбедна во место со рака.Топката заеднички приклучок ви овозможува да потоа се постават Tri Grip точно каде што сакате да остават рацете да ви бидат слободни за управување со камера.На протезата може да се користи за поддршка на Tri Grip кога се работи со амбиентална светлина или во комбинација со батерија управувана флеш користење на флеш пиштол прилог рака за да ја отскокнување светлина исклучите reflectors' површината или пука преку ширењето на панел.