Cul Првенство Жив Боја се Менува Чаши со Капаци, Обновливи Боја се Менува Цевчиња, 5 tumblers, капаци, и цевчиња, 24-унца, BPA-free
  • Ново

Cul Првенство Жив Боја се Менува Чаши со Капаци, Обновливи Боја се Менува Цевчиња, 5 tumblers, капаци, и цевчиња,

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Магичен Боја се Менува Гимнастик : 5 обновливи tumblers кои ја менуваат бојата со мраз студени пијалаци; Додадете мраз и вашите омилени пијалоци за еден магичен боја трансформација.Матирано Чаши Открие Боја Со Мраз : Само да се пополни чаши со мраз студени пијалаци за "кул" трансформација од матирано чаши да жив црвена, жолта, зелена, сина и виолетова.Бојата се Менува Цевчиња се Вклучени : На обновливи цевчиња исто така, промена на бојата; за Разлика од други чаши, овој комплет доаѓа со сина и црвена боја-промена цевчиња; се меша и натпревар чаши, капаци и цевчиња за живописни бои искуство.Еднократно, Безбедно и Лесно Да се Чисти : Овие 24-унца патување tumblers се BPA-free и да дојде со појавување на капаци кои се вклопуваат безбедно; машина за миење садови безбедно, но миење на рацете се препорачува за долготрајна употреба.Забава За Деца И Возрасни : Лесно да се одржи во својата рака и да одговара на повеќето возило првенство носители; одлични за on-the-go; одлични партии; одлични за iced кафе; одлично да се даде како подароци!.Овие матирано боја се менува чаши магично се трансформира кога мраз и вашиот омилен ладни пијалоци е додадена.Чаши доаѓаат во пет различни бои : црвена, жолта, сина, зелена и виолетова.Секој пакет доаѓа со 5 tumblers, 5 капаци и 5 цевчиња.Дури и цевчиња боја се менува!Боја појавување капаци одговара безбедно на купови.Се меша и натпревар на капаци и цевчиња за забава комбинација на бои.Лесен за држење во рака.Овие чаши се одлична за on-the-go и совршен за забави, родендени и специјални настани.Инструкции : Додадете мраз и ладни пијалоци за длабоко и живописни промена на бојата искуство.Спецификација на производот : Капацитет : 24 мл Материјали : BPA-free Пластични Првенство Димензии : прибл. 3.8" дијаметар x 7" високи во Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена & Пурпурна Пакетот вклучува : 5 боја се менува чаши, 5 капаци, 5 боја се менува цевчиња Секоја матирано првенство и слама има мала нијанса да се идентификуваат промена на бојата Само да се пополни чаши со мраз студени пијалаци за "кул" трансформација од матирано чаши да жив црвена, жолта, зелена, сина и виолетова.Ве молиме имајте предвид дека мраз студени пијалаци се потребни за боја трансформација.