MeterTo Отворен Тип Прецизност Vernier Caliper 0-500mm Точност ±0.05 mm со Две Надворешниот Nib Вилици 100mm за Внатрешни Дупка Мерење
  • Ново

MeterTo Отворен Тип Прецизност Vernier Caliper 0-500mm Точност ±0.05 mm со Две Надворешниот Nib Вилици 100mm

DEN 2112.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долната вилица е тркалезна за надворешно мерење;.Погоден за внатрешна дупка мерење;.Со надворешниот горната вилица.Спецификација Код : G102-113-102 Опсег : 0-500mm Точност : ±0.05 mm : 100mm б : 56mm d : 24mm e : 10мм f : 18mm.