3-Pack УБ-YTX24HL-БС Замена на Батеријата за 2006 година Арктикот Мачка Пантер 570 500 КУБИКА моторни санки - Фабрика Активира, Одржување Слободни, Мотоцикл Батерија - 12V, 21AH, UpStar
  • Ново

3-Pack УБ-YTX24HL-БС Замена на Батеријата за 2006 година Арктикот Мачка Пантер 570 500 КУБИКА моторни санки

DEN 3671.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УБ-YTX24 HL-БС Замена на Батеријата за 2006 година Арктикот Мачка Пантер 570 500 КУБИКА моторни санки - Фабрика Активира, Одржување Слободни, Мотоцикл Батерија - 12 V, 21 AH, Up Start Батеријата Бренд; Количина : 3. Фабриката Се Активира, Одржување Слободни, Запечатени Оловни Батеријата.Подготвени за инсталирање.Нема потреба да додадете киселина.Течење слободни, запечатени дизајн спречува корозија.Лесно да се постави и одржување.Up Start Батеријата бренд.Една Година Гаранција, Напон : 12 V, Капацитет : 21 Ah.