Ј. Г Finneran Соработници 30111P-12BK Ограничен Обем Шишенцето, 11 mm Crimp/SnapRing, 100uL, 12 мм Дијаметар (Пакет на 1000)
  • Ново

Ј. Г Finneran Соработници 30111P-12BK Ограничен Обем Шишенцето, 11 mm Crimp/SnapRing, 100uL, 12 мм Дијаметар

DEN 4147.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

12mm дијаметар. 32-милиметри должина.Полипропилен.Црна.Пакет на 1000. Достапни во полипропилен или polymethylpentene (TPX).Finnegan црна полипропилен ампули штити светлина чувствителни примероци од тоа да имаат една хемиска реакција во текот на примероци, тестирање, складирање или транспорт.На полипропилен клима шишенцето кршење.Наведете црна PP кога килибар само не е темно доволно.