Видео Кабел Моќ Кабел Две основни Сребро Позлатен Кабелот за Напојување со НАС Plug AC Кабел за линија HiFi Аудио засилувач Кабел НИ Plug Моќ Кабел Лесен за Инсталација и Л
  • Ново

Видео Кабел Моќ Кабел Две основни Сребро Позлатен Кабелот за Напојување со НАС Plug AC Кабел за линија HiFi

DEN 163.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќ Кабел Две основни сребро позлатен Кабелот за Напојување со НАС Plug AC кабел за линија hifi аудио засилувач кабел НИ Plug Моќ кабел.надворешен Дијаметар:15mm.Приклучок : ЕУ/САД/AU на Располагање.должина на : различна должина на располагање.Спецификација : три челичното јадро, груба 3.43 мм, линија крупни 12.9 mm.Внатрешниот и надворешниот двоен слој изолација, висока прецизност надворешниот слој, сина PCV изолација, отпорност на абење, анти-мешање и флексибилност!Двојно јадро сребро позлата.

three wire core, coarse 3.43mm, line coarse 12.9mm. Inner and outer double layer insulation, high precision outer layer, blue PCV insulation, wear resistance, anti-interference and flexibility! Double core silver plating :