Уредната Алатки 60 Инчи Индустриска Сила Памук Прашина Четка со Дрво се Справи и Рамка. 60 X 5 Широка Четка Главата со Намалување Завршува
  • Ново

Уредната Алатки 60 Инчи Индустриска Сила Памук Прашина Четка со Дрво се Справи и Рамка. 60 X 5 Широка Четка

DEN 743.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големи 60' X 5" Широк Памук Четка Главата Со Намалување Завршува - Супер абсорбента памук предиво совршен за влажна mopping и сува убедливо.Мулти Површината Употреба - Употреба на оваа четка за чистење на сите видови на површината области, вклучувајќи дрвени подови, кујна подови, ресторан подови, бања подови, гаражи, магацини, канцелариски подови, плочки на подот, винил, ламинатни, салата, мермер подови, и тврдо.Здрав И Сигурен 63" Дрвена Рачка Со Метална Рамка Вклучуваат - Ние, исто така избра традиционалните дрвени справи со челик метална рамка, па можете да имате здрав и сигурен справи со тоа можат да го издржат сите видови на средства за чистење и маневрирање, без да се грижите за тоа кршење како пластика.Челик метален клип, исто така, вклучува пластична во слајд да ви овозможи да го заклучите или отклучите екранот на вртливата акција.Кога целосно да се шират на четка главата мерки 64' X 10" што го прави доволно голем четка за чистење на ефикасно и ефективно.