Healifty 50pcs Четка за заби Главата Опфаќа Преносни Електрични Четка за заби Заштитник Капи Патување за Чување за Надворешна Употреба
  • Ново

Healifty 50pcs Четка за заби Главата Опфаќа Преносни Електрични Четка за заби Заштитник Капи Патување за Чување

DEN 282.24

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стави тоа во ташна, торба и багаж во патувањето.Го штити четка за заби од се контаминирани со прашина, чиста и хигиенски да ја користите вашата четка за заби.Одговара на сите редовни и електрични четки за заби, adultâ€s четка за заби и kidâ€s четка за заби.Може да се користи дома за секојдневна употреба.Сосема нов и висок квалитет.