OROPY Ретро Зачин Решетката за Врата или Ѕид, Виси Зачин Багажник, Кујнски Ѕид Зачин Полица, 2 Пакет (Ретро Браун)
  • Ново

OROPY Ретро Зачин Решетката за Врата или Ѕид, Виси Зачин Багажник, Кујнски Ѕид Зачин Полица, 2 Пакет (Ретро

DEN 407.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Висок Капацитет за Складирање】ширина се прошири до 10 cm, а само се вклопува да се стави два реда на спајс тегли со дијаметар од 43mm.На две-парче дизајн обезбедува доволно простор за складирање.Можете да се разликуваат растојанието помеѓу зачин решетката како е потребно, се задоволат различните складирање треба. 【Простор за Заштеда на енергија】што виси зачин рек одржување зачин добро организирани, ги видите сите на вашите предмети на прв поглед и лесно да се постигне.Одржување на сите објекти добро организирани на ѕидот за да се избегне преполни кабинет или countertop кога готвење, заштеда на скапоцени простор, давајќи ви среди кујната. 【Цврсти и Издржливи】ѕидот монтирани зачин решетката се направени од високо-квалитет p2 честички одбор и мат челична рамка со dampproof, отпорни на топлина, носивоста силна.Постојат железни цевки застанува на предниот дел од решетката, која може ефикасно да се спречи објекти како што се тегли и шишиња на тоа од паѓа. 【Мултифункционален Зачин Рек】Не ги користите само како зачин багажник, но, исто така, за употреба како складирање лебди полица.Во кујната, решетката може да се користи за да се стави зачин и леќата шишиња.Во бањата, складирање решетката може да се одржи нега на кожата предмети.Тоа исто така може да се користи во трпезарија, спална соба, дневна соба, и канцеларија. 【Американски ретро стил】На ретро стил во темна боја ја прави ѕид рек око-catcher да ги красат ѕид простор на вашиот дом.Заменети со други мебел тоа ќе додадете некои ретро атмосфера во вашиот дом.Тоа е, мора да избор на објект за ретро љубовници.