7 Инчен Дијамант Мелење Тркала за Конкретни и Ѕидани 24 Сегменти со 5/8-11 Арбор
  • Ново

7 Инчен Дијамант Мелење Тркала за Конкретни и Ѕидани 24 Сегменти со 5/8-11 Арбор

DEN 1199.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар : 7 Инчен(180mm),5/8"-11 Арбор. 24pcs сегменти, Сегмент големина : 30мм*9mm*5мм.Ронки е 30/40. Sintered сегмент направен од висок квалитет на дијамант ,Тоа е повеќе агресивни и duarable.Апликација за мелење конкретни и ѕидани.Може да влажна и сува употреба,но со вода е подобра.