Lumabase 39301 Електрични Бронза Метал Кафе String (10 Светла)
  • Ново

Lumabase 39301 Електрични Бронза Метал Кафе String (10 Светла)

DEN 1103.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кафе String Светла : Опрема за празнична партии и прослави со овие отворено светла, овие отворено string светла се совршен за секоја прилика или секојдневна употреба.Метален Кафез String Светла : Овие антички bronzed фенер string светлата се квалитетни направена со C7-5 вати светилки и да се создаде тренди атмосфера каде што ќе се стави на нив; со крај до крај конектори за поврзување на четири кабли, тие се обезбеди 3000 часа на светлината.Отворено String Фенери : овие патио фенер string светла со 10' Ул наведени црна електрични мозок се одличен начин да го осветлат отворено настани; отворено string светла се водоотпорна и отпорна на надворешни елементи.Фенер String Светла : Plug-in string светла се одличен начин за да додадете стил и светлина за излети, роденден партии, reunions, специјални настани или секојдневен надворешен живот décor.Големина на & Сијалица Детали : 10 светилки со светилки на 240" мозок, 216" запалени мозок, 12" олово, 24" помеѓу светилки, 12" опашка, крај до крај приклучок, приклучок : C7-5-вати блескаво светилки, метал сенка големина : 3.5" со дијаметар x 4".