Гумени Шампон Инка Кејп за Миење на Косата во Секој Стол и Слив. Злато Преносни Фах Уред за да се Користат во Салон, Дома, Старечки Дом или во Болница за да им Помогне
  • Ново

Гумени Шампон Инка Кејп за Миење на Косата во Секој Стол и Слив. Злато Преносни Фах Уред за да се Користат во

DEN 790.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален за помагање остане суво!.Совршен туристички придружник кој им помага на стручните стилисти, старателите, медицински сестри (LPN Е, RN Е, КНА е, итн) за да им помогне го задржи својот пациент на клиентите или суво!.Патува со вас : Дали сте патување стилист?Косата Облак лесно да се надувува и вклучува пренослив рака пумпа.Прави за забава, лесен, помалку стрес коса за перење!! (Никогаш не остави детето без надзор) **Употреба на крпа за мали necks помага за построги вклопуваат** Дизајниран во САД!.Употреба во када : Дали ќе се обиде да ја исплакнете со шампон од вашето дете коса?Косата Облак може да се користи дома во када или туш за полесно губење на перење за вас и за вашите деца!Додека седи во када, Косата Облак може да се насочи на проток на вода за да када потрошувачка или употреба, додека тие се во кадата.Идеален за хендикепираните лица, хендикепирани, стари и изнемоштени постари граѓани, и секој со ограничена подвижност.Совршен за дома : Дали ви се мие косата за другите во домашен амбиент?Косата Облак работи одлично дома во кујнски мијалник со било ниско стол назад!На гумени цевки дејствува како бариера за спречување на вода од одлевање завршена.