Auniwaig 50мм/1.97-Инчен Мелење Тркала,Бела Распрснување Купот на Абразивни Тркала,за Површината Мелење Алатки 80 Жито 2 ПАРЧИЊА
  • Ново

Auniwaig 50мм/1.97-Инчен Мелење Тркала,Бела Распрснување Купот на Абразивни Тркала,за Површината Мелење Алатки

DEN 1200.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Мултифункционален】- Со остар сечење на работ на абразивни зрна, добро аголна задржување и висока издржливост. 【Дизајн】- Бела Корунд мелење тркала абразивни зрна е униформа, така што има висок мелење прецизност.Добро грубост, помалку абразивен потрошувачка и трајни производи за употреба. 【Висок Квалитет】- Бела Корунд абразиви имаат карактеристики од висока цврстина, висока compressive strength и добра отпорност на абење, па е идеална алатка за мелење. 【Широка Примена】- Погоден за прецизност мелење и форма мелење на стврднат челик, од легиран челик алатки, мерење алатка и инструмент делови. 【Димензија】 Абразивни Материјали : Бела Корунд; Внатрешен дијаметар:13mm / 0.51-инчен; Надворешниот дијаметар : 50mm / 1.97-инчен; Висина : 25мм / 0.98-инчен;Грануларност / mesh : 80 Жито.