Topenca Занает Течни Силиконски Лепак, Јасна, 8 мл 1 Count
  • Ново

Topenca Занает Течни Силиконски Лепак, Јасна, 8 мл 1 Count

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен Лепило за сите Уметности и Занаети, Вклучувајќи Ткаенини, Флорални & Накит, Scrapbooks.Одлично на Ткаенина, Дрво, Метал, МДФ, Керамика, Кожа, Гума, Хартија, Картон, Винил & некои пластични делови.Лесно да се одржи Цевка со Заглави-Слободен Фармацевт.Патентирана Не-Хаос апликатори секогаш укина правото износ.Суши Јасно.Не Се Токсични, Сите Намена.