G. S Круг Главата Нерѓосувачки Челик Агол Protractor, 0 180 Степени, 6-инчен Рака РГ-004
  • Ново

G. S Круг Главата Нерѓосувачки Челик Агол Protractor, 0 180 Степени, 6-инчен Рака РГ-004

DEN 976.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТРКАЛЕЗНА ГЛАВА - 3-3/8" x 2" главата димензија го прави полесно да се идентификуваат прецизно агол.МЕРКИ - Длабоко врежани graduations се чита од 0° до 180° во напред и рикверц насоки и нема да носат или бришење off.Владетел Должина : 100 ММ. ИЗДРЖЛИВИ - не 'Рѓосувачки челик за прецизност, сила и' рѓа отпор.Основна АЛАТКА - Совршени за студенти, machinists, столари и машини за хобисти за поставување bevels, мерење и пренесување на агли.