Керамички Путер Јадење, ZIVKIT Путер Чувар Садот со Капак и Рачка за Контра или Фрижидер, Совршен за Исток/Запад Брег Путер, Лесно Зачувување и да се Мијат, Бела
  • Ново

Керамички Путер Јадење, ZIVKIT Путер Чувар Садот со Капак и Рачка за Контра или Фрижидер, Совршен за Исток/Запад

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Совршен Натпревар за Повеќето но Тер Брендови】 внатрешното на путер јадење мерки 6 x 3 x 2.5 инчи, што е доволно за да се приспособат на путер од различни големини.Работи совршено за двете ЗАПАДНИОТ и ИСТОЧНИОТ брег путер.Овој путер сад со капак е голем одговара за љубителите на Kerrygold, Земјиштето O'Lakes, Plugra Путер, и повеќе.(Капакот од путер јадење е трапезоидна, на врвот е малку потесен од база.). 【Здрава и високо-квалитетни】 Нашите путер контејнер користи здрава и безопасно професионални одделение не-стап порцелан.Тоа е калциниран на високи температури и е супер издржлив.Тоа може да се користи често во печки, микробрановите, dishwashers, и фрижидери.Путер тави со капаци се, исто така, живи!Тоа може да се заштити здравјето на вас и вашето семејство. 【Задржи Свежината】На керамички путер сад со капак има добра airtightness.Тоа може да се задржи на путер свежа подолго во кујната или замрзнувач без апсорбирање на вкусот на друга храна.Надградена верзија на керамички ела технологијата може да го направи путер јадење повеќе мазни, издржливи, и лесно да се чисти.Тоа нема да биде толку груб, остарел, и испукани како пластика, дрво и метал путер јадења. 【Уникатен дизајн】Путер Јадење има многу генијален модерен дизајн : лесен-за-земи рачка, капакот лесно може да се стави настрана; длабочина и ширина на путер сад се погодни за сите големини на путер; керамичка капак може да се спречи миленици од превртување И ги украде путер; склоност агол дизајн на работ на buttered пан може да се спречи путер од тече од buttered пан и да се задржи на табелата чисти; на трапезоидна керамички база може да се направи buttered пан постабилна. 【Како Подарок и По Продажба】Со едноставни и атмосферски дизајн, висок квалитет, исклучителен и уникатен kraft хартија за пакување, овој путер сад со капак е совршен подарок што може да го подобри семејство квалитет на живот и подобрување на среќа смисла!Ако имате било какви прашања во врска со производот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во секое време и Ние ќе ви ги реши сите ваши проблеми.