3 Пакет 150ml/cc Конверзија Главата со 1.6 ft Пластични Цевки во...
  • Ново

3 Пакет 150ml/cc Конверзија Главата со 1.6 ft Пластични Цевки во...

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПАКЕТ : Самостојно затворен пакет.ТОЧНИ МЕРЕЊА : цилиндар род скала е јасна и прецизна.ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Мазно и лесно да се притисни на клипот.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3pcs 150ml пластични pushrod + 3pcs 1.6 ft пластични цевки + 3pcs конверзија глави.