WOKOTO 8 Листови Помине Уметност полски Налепници Ленти Со 1Pcs Нокти Датотека Полна Обвива Помине Лепило Decals Тебе Glittery Нокти за Полнење За Жени
  • Ново

WOKOTO 8 Листови Помине Уметност полски Налепници Ленти Со 1Pcs Нокти Датотека Полна Обвива Помине Лепило Decals

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моден тренд дизајн, солидна боја и сјај шема, да се направи да изгледа прекрасно секој момент.Многу лесен за употреба, налепници се само-лепило, може да се лепат директно на ноктите.Safe Материјал Со Пријателски Техника, лесно да се применуваат врз вашите нокти кој нема да наштети на вашата прекрасна ноктите.Совршена Комбинација, 8 листови налепници и 1pcs датотеката, можете да изберете било да се направи совршен нокти.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.