Papablic BabyHandy 2-Фаза Sonic Електрична четкичка за Заби за Бебиња и мали деца, на Возраст 0-3 Години, Пакет со Замена Четка Глави (18-35 Месеци)
  • Ново

Papablic BabyHandy 2-Фаза Sonic Електрична четкичка за Заби за Бебиња и мали деца, на Возраст 0-3 Години, Пакет

DEN 525.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЗАБАВНО ДА се КОРИСТИ : LED светло и нежни вибрации го фати и да го задржи бебето интерес, поттикнување на орален сензорни ангажман и четкање доволно долго да се задржи длабоко чистење на забите и непцата.УЧИ на ДОБРО ЧЕТКАЊЕ НАВИКИ : Лесно се млади деца користи за трошење на времето потребно да се четка правилно.Нашите четка е опремен со 2-минута-вкупно тајмер и 30-втор пулсот потсетник дека сигнал кога тоа е време да се преселат на следното квадрант на устата.НЕЖЕН, ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊЕ : Промоција на оралното здравје и хигиена со екстра-услужни влакната и sonic вибрации дека се работи за нежно чистење и масажа на бебето непцата и забите.Плус, тоа е 75% помалку ефикасна во отстранувањето на плакот во тешко да се постигне места од рачни четки за заби.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : компактен четка главата, ергономски & ултра-лесни се справи, и авто-shutoff дизајн се одлични за вашиот малку оние кои ќе се лесно да се четкање себе. 2-ФАЗА ЧЕТКАЊЕ : Start млади и продолжи преку toddlerhood со замена глави се достапни за бебиња (1-18 месеци) години (18-36 месеци).Батеријата-Погон (Вклучува 1 x AAA батерија).Снопови со Замена Четка Глави (18-35 Месеци).