Speakman, Полиран Хром VS-1240 Рио Мулти-Функција Рачен Туш Главата, 2.5 GPM
  • Ново

Speakman, Полиран Хром VS-1240 Рио Мулти-Функција Рачен Туш Главата, 2.5 GPM

DEN 1177.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Оваа премија монтажни туш главата со црево има чисти линии и ергономски рачни туш главата во елегантни заврши за подобрување на секоја современа туш тела. 5 СПРЕЈ ПРИЛАГОДУВАЊА : мулти-функција прилагодливи туш главата овозможува избор на 5 различни спреј settings - Интензивен, Масажа, Дожд, Pulsate и вода чување на Пауза.РАЗНОВРСНА ТУШ : на Располагање во избор на проток и металик бои, туш систем карактеристики 147 индивидуални спрејови и 5 нога метал туш црево за целосна погодност.НЕ се ЛИЗГА на ЗАФАТ : се Наменети за движење, кој се одвојува бања туш главата има не се лизга гумени се справи со вметнување и издржлива пластика туш главата систем за доверба во влажни.SPEAKMAN ВОДОВОД : Од комерцијални plumbers' опрема за бања додатоци за да падне во љубов со, Speakman обезбедува квалитет, иновативност и перформанси со секој производ.Производи со проток над 1.8 GPM не може да брод во државата Калифорнија.