DESLE 3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Продолжување Пинцети Со ЕДЕН Tweezer Случај САД Само (Виолетова Tweezer Со Црна случај)
  • Ново

DESLE 3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Продолжување Пинцети Со ЕДЕН Tweezer Случај САД Само (Виолетова

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КВАЛИТЕТ КОЈ ТРАЕ цел ЖИВОТ – 19 грама по секоја пинцети,Тежина е многу важно.На tweezer случај е направен од вистинска кожа,не ' Рѓосувачки челик дизајн кој е издржлив и лесен за чистење.Вие никогаш не ќе треба уште еден пар на помош на пинцета.Со Уникатни совршен виножито боја.веѓа tweezer,.DESLE Трепките - за Разлика од МНОГУ конкуренти на пазарот, нашата рака направена Pointy Пинцети имаат совршено подреден во средина совети за да се обезбеди лесно може да се отстрани ingrown коса СТРЕС СЛОБОДНИ.Со нашата помош на пинцета ќе забележите многу ПРВ ПАТ, драматична разлика во перформанси во споредба со било која друга продавница бренд со помош на пинцета.злато.роуз.КОРИСТИ ШИРОКО - Освен со помине уметност, тоа исто така може да се користи за splinter отстранување,отстранување на влакна,веѓите,lash локали или други места.отстранување.СТРЕС СЛОБОДНИ УБАВИНА РУТИНА – се Каже збогум на фрустрацијата на вашите стари пинцети и се восхитуваат на совршено подреден во средина совети на вашиот нов Tweezer Guru помош на пинцета.Совршено калибриран притисокот за поголема контрола и стрес слободни tweezing ритуал.комплет,занает.ПАКЕТ СОДРЖИНА - 3 Еез пинцети со ЕДНА вистинска кожа tweezer случај.