Боја Ќе Сензорни Џвакање Ѓердан 4 Парчиња Џвакање Ѓердани за Сетилните Детска Храна Одделение Силиконски Teething Ѓердан за Момчиња и Девојчиња Орален Сензорни Џвакањ
  • Ново

Боја Ќе Сензорни Џвакање Ѓердан 4 Парчиња Џвакање Ѓердани за Сетилните Детска Храна Одделение Силиконски Teething

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Храна Одделение Материјал】Храна Одделение Безбедно - Направен од 100% од храна одделение силиконски, нашето бебе teething ѓердан не е BPA, не-токсични и нема посебен мирис, што е безбедно за деца и возрасни.Светла боја (сина, небо сина, светло виолетова, розова) обезбедува супериорни визуелна стимулација и поддржува развојот на мозокот. 【Повеќенаменски】Оваа силикони teething ѓердан е одличен подарок за децата, АДХД, аутизам да олеснување нервоза и вознемиреност.Тоа, исто така ефективно се работи за растот на бебето' млечни заби, да ги задржи бебето настрана од џвакање на платно и рацете. 【Трајни Џвакање Играчки】Трајни и bendable, тоа може да се користи за долго време.Мека доволно за да се заштитат децата' забите од зло и не е лесно да се остави на забот печати на овој сетилен ѓердан.Гризне-отпорни и не се грижи за мали парчиња кршеше и да се проголта. 【Прилагодливи Lanyard Должина】 Опремени со прилагодливи string, одржување lanyard може да се прилагоди во соодветна должина за повеќето деца и возрасни.Нашите chewelry сензорни џвакање ѓердан за момчиња & девојки доаѓа со отцепување clasps, што го прави гризе побезбедно и го спречува гушење и несреќи. 【Лесно да се Чисти】Оваа џвакање ѓердан сензорни може лесно да се чисти со рака или со машина за миење садови со сапун и вода за да се отстранат сите нечистотии и валкано.Совети : ве Молам, се остава да одстои во boiliing вода за 10 минути пред првата употреба.