Skwpepe Ласерски Покажувач Мачка Играчка, Мачка Ласерски Покажувач Батерија Интерактивна Играчки за Внатрешна Мачка, 3 Начини Мачка Глувчето Играчки Стапче Светлина ?
  • Ново

Skwpepe Ласерски Покажувач Мачка Играчка, Мачка Ласерски Покажувач Батерија Интерактивна Играчки за Внатрешна

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 ВО 1 ИНТЕРАКТИВНИ МАЧКА ИГРАЧКА : Нашата интерактивни мачка играчка може да биде брзо се стимулира мачка е си поигруваше и ловечки инстинкти.Тоа опрема бела LED светлина како светилка и ултравиолетова светлина, може да се открие мачка урината и го следат здравствената состојба на мачиња.ПЕТ МОДЕЛИ на ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТАЧ : Овој ласерски играчка има пет обрасци за да изберат, кој се црвена точка, насмевка, глувчето, пеперутка и ѕвезда.Можете да ја промените различен модел во секое време да се привлечат да бркаат мачки и да комуницирате со мачки.USB ПОЛНЕЊЕ : Не треба да ја замените батеријата, нашите ласерски мачка играчка поддршка USB порт за полнење, погодно за полнење да се појави во различни сцени.Целосна обвинет треба 2 часа.PORATBLE & ТРАЈНИ : Нашата мачка ласерски играчка е направен од високо-квалитет на кожата-friendly АБС материјал, не ме боли за домашни миленици, и тоа само 5.5*1.2 инчен, многу подвижни.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА домашни МИЛЕНИЦИ : Нашата мачка играчка е најдобар подарок за мачка сопственици и вашиот писе.Тоа го прави забава за вашата мачка и ви овозможува да се изгради прекрасен однос со вашиот маче.Тоа им овозможува на вашата мачка да се вежба и да имаат добро време.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со подобри услуги.Ако имате било какви проблеми со квалитетот при користење на овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.