Мозаик Радост 355pcs Мозаик Плочки Мајка на Бисер најголемиот Дел Мозаик Парчиња за Домашна Декорација DIY Занаети Мозаици Снабдувањето со Квадратен Облик 0.8x0.8 инчен
  • Ново

Мозаик Радост 355pcs Мозаик Плочки Мајка на Бисер најголемиот Дел Мозаик Парчиња за Домашна Декорација DIY Занаети

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

240 Парчиња/ 1 Фунта Вистинска Мајка На Бисер Мозаик во Квадратен Облик, Чип Големина : 0.8 X0.8 инчи.Мазни рабови, Направени на здрав и nontoxic Премиум Вистинска Мајка на Бисер Материјал.Убаво кутија за Организирање на Мозаикот.Се користи за Лепење мозаик плочки на чаши,чинии,фото рамки Уметност Craftes.Answer : ___________________________ Note : мали делови, не е погоден за деца под 3 години.