BWWNBY Притисни Допрете Led Светло Мини Ноќ Допир Светлина Батерија-Напојува Безжична Ноќ Светлина да се Држи Допрете Допрете Светилка за Кујна, Полица, Кабинет(Бела)
  • Ново

BWWNBY Притисни Допрете Led Светло Мини Ноќ Допир Светлина Батерија-Напојува Безжична Ноќ Светлина да се Држи

DEN 167.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА】 Притиснете го центарот на објективот на led притисни светло светла ќе добра осветленост за било темно место. 【ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ на СТАП НА СВЕТЛАТА 】Оваа led светла е погоден за надворешно осветлување, под кабинет светла,под контра светла,под кујна осветлување,плакарот светла, скалите осветлување, полица осветлување, гардероба светлина, ѕид светлина, патот на светлината, шкафот светлина, ноќта на Вештерките Тиква светла итн. 【ОКО-се ГРИЖИ за ОСВЕТЛУВАЊЕ】 Млечниот на nti-отсјај панел ќе даде исклучи мека светлина да стр rotect твоите очи што се создаде пријатна и удобна околина за деца и старци. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА 】 Супер лесно да се инсталира со 3 M лепливи ленти или завртки, висока 3 M двојно пена еднострано ленти се држи цврсто сепак остави без остатоци на вашиот мебел или ѕид. 【Батеријата Напојува Пак Светла】 Напојува со 3 AAA батерии(не се вклучени), може да се замени веднаш и погодно, само пресврт на домување на р emove на батеријата капак.