Eyesgood 2 Пакет Мрак за да се Зора Тремот Светла Надворешен Ѕид Фенер Надворешноста Светлосни Тела со E26 База Штекер IP65 Водоотпорен Мат Анти- ' Рѓа Црн Ѕид Sconce за Тремот ?
  • Ново

Eyesgood 2 Пакет Мрак за да се Зора Тремот Светла Надворешен Ѕид Фенер Надворешноста Светлосни Тела со E26 База

DEN 1199.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☞【АВТОМАТСКОТО ПРЕФРЛУВАЊЕ ОД МРАК ДО УТРО】- Овој мат црна надворешен ѕид фенер со мрак на почетокот на сензорот може да се согледа околните светлината, и потоа автоматски да светне во мрак и да го исклучите во зората без никаква рачна работа.Тоа не само во склопот обезбедува сигурен осветлување во право време, но, исто така ефективно се заштедува пари на сметки за електрична енергија. ☞【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ & ВРЕМЕТО ОТПОР】- Овој ѕид-монтирани тремот светлина користи висока цврстина челик структура со униформа прскање на површина.Овој занает има одлична времето отпор и декоративни ефекти.Без разлика дали врне или снегови, висока температура или ниска температура, овој ѕид светилка ќе не ' рѓа или ги кородираат по многу години на употреба и чувајте добар изглед како нови. ☞【ЗДРАВ & СВЕТЛИНАТА-ЕМИТИРАЧКИ СТАКЛО ПАНЕЛ】- Ова домаќинство надворешниот ѕид светилка користи напредни висока јачина на стакло, која е различна од други стари кревка стаклени панели.Додека се силни, тоа одржува одлични транспарентност.На транспарентен изглед помага да се даде светол и повеќе удобно светло за животната средина и додава една убава атмосфера надвор од вашата куќа. ☞【СТАНДАРД E26 БАЗА ШТЕКЕР】- стандард E26 Чашката е генерално применливи за различни светилки, како блескаво светилки и LED светилки, со максимална wattage на 60 W.Со проѕирно стакло панел, можете исто така да користите некои уникатен дизајн светилки како што се обоени светилки, пламен светилки, итн.за да се постигне декоративни ефекти. ☞【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ】- Тоа е лесно да се инсталира и се прилагодува на стандардот делница кутија.Инструкциите за инсталација се вклучени во кутија како референца.Овој мрак на почетокот ѕид светилка има ретро и индустриски дизајн стил, кој може да биде совршено во комбинација со повеќето средини.Идеален за вратите, сали, ходници, балкони, тремови, гаража, двор, градина, улица, ресторан, и сл.