Josimen Масажа Табела Лист Кревет Покрие со Лицето Дупка Еластична Кабелот Работ на Сите круг Заврши Салон за Убавина СПА Терапија чаршаф (Розева)
  • Ново

Josimen Масажа Табела Лист Кревет Покрие со Лицето Дупка Еластична Кабелот Работ на Сите круг Заврши Салон за

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дупка Дизајн : пред чаршаф има дупка дизајн, прилагодена за убавина кревет, донесе вашиот клиент подобро искуство.Големина : 70x190cm/27.56x74.80inch(Wx L).Погоден за 70cm или помалку масажа кревет.Тоа може да се прилагоди слободно, во согласност со реалните потреби.Еластична Edge : масажа чаршаф е опкружено со еластична бенд, кој може да тесно заврши на душек, не е лесно да слајд.Материјал : Еднократно Спа Постелнина е изработен од полиестер, мека и нежна материјал, здрав и удобен, лесно да се чисти, повеќе перење опција.Широко Апликации : се Применуваат за било кој салон за убавина спа место, Погоден за во болница, совршен за терапија хигиена нега; Погоден за домашна употреба, и др.