Weiler 36011 Vortec Про, 3 Дијаметар, 0.014 Жица Големина, Јаглероден Челик Влакната, Crimped Жица Тркала Четка
  • Ново

Weiler 36011 Vortec Про, 3 Дијаметар, 0.014 Жица Големина, Јаглероден Челик Влакната, Crimped Жица Тркала Четка

DEN 621.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Применливи за отстранување на рѓа и боја од различни метален дел, deburring и чистење ID или OD е на цевки, вентили и фитинг, чистење, а по завршувањето процепот, гума и пластични отстранување.Светло должност општа намена апликации во тесни места.