2019-20 Panini НБА Карики Oklahoma City Thunder Тим Сет од 11 Картички: Крис Пол(#67), Shai Gilgeous-Александар(#80), Данило Gallinari(#81), Nerlens Ноел(#108), Стивен Адамс(#130), Hamidou Diallo(#131), Денис Schroder(#133), Анд?
  • Ново

2019-20 Panini НБА Карики Oklahoma City Thunder Тим Сет од 11 Картички: Крис Пол(67), Shai Gilgeous-Александар(80),

DEN 358.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2019-20 Panini НБА Карики Oklahoma City Thunder Тим Сет од 11 Картички, што вклучува : Крис Пол(#67),.Картичка Услови се МТ.Тим постави бродови во заштитен snap случај.Имаме тим се поставува за Безбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј и Фудбал.Имаме голем избор на Autographs, Дресови, и Сувенири картички!.