Електронски Мачка Играчка, Интерактивни Мачка Играчка со Симулираат Лов на Глувци, Мачка Играчки за Внатрешна Мачки, Автоматски Мачка Играчка со Нула Мат , Батериј?
  • Ново

Електронски Мачка Играчка, Интерактивни Мачка Играчка со Симулираат Лов на Глувци, Мачка Играчки за Внатрешна

DEN 599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♻️【Еко-пријателски Материјал Безбедноста Дизајн】играчка шасијата е изработена од еко-пријателски ABS пластика, материјал, и основата е не се лизга.Не-плетени анти-нула подлога на врвот може добро заштитете го вашиот маче, да им овозможат да си играат со мирот на умот. ????【Надградба Функција】Интерактивни мачка играчки, фази на мачка и глушец драма!По мачката се уморни од играње, можете да остатокот на вашиот стомак на удобно нула подлога на врвот на играчка, која е многу практична!. ????【Симулирани Лов Играчка】На симулирани глувчето е како плен.Авто-ротирачки малку глувчето привлекува вашата мачка цело време, лови надолу на глувчето, вежби вашата мачка' s мобилност и носи бескрајна забава за да вашата мачка. ⚙️【3 Прилагодливи Режими】Нашите производи имаат три брзина контроли : брз, бавен и случајни, која може да се прилагоди според вашата мачка потреби. 15 минути авто-off timer по случаен режим. ????【Батерија Управувана】Електронски мачка играчка со тивка песна на технологијата, ниско ниво на бучава.Торта облик дизајн, лесно батеријата на работата и инсталација.Нашиот производ доаѓа заедно со батерии и инсталација на алатките.