Господар Масажа 31 Екстра Големи Carlyle Lx Преносни Масажа Табела Пакет, 1count, Чоколадо
  • Ново

Господар Масажа 31 Екстра Големи Carlyle Lx Преносни Масажа Табела Пакет, 1count, Чоколадо

DEN 11416.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

31" Ширина х 84" Должина х 24", На 34" Прилагодлива висина; маса себе тежи само 38lbs. 3" Дебела перница на Мулти-Слој Мала Ќелија пена - Вклучува слој на мемориска пена!Кафеавата сјај СТП тапацир е на масло и вода-отпорни, поткрепени со 5 година Гаранција.Реики нога панели - Двојно дебелината на редовни нога панели за дополнителна сила!Shiatsu кабел порака им овозможува на маса да се постави рамно на подот.Темно Чоколадо земјите-членки на Европската буковата со hi-сјај јасно Dura Печат заштитени заврши,.1, 000lbs.Авион-одделение челик поддршка кабли даде табела работен капацитет на 750lbs.Бесплатни додатоци вклучуваат : Господар Реновиран Ергономски Сон прилагодливи лице лулка, мемориска пена лице перница, целосно поместена потпирач и четири џеб за носење.