ECHOGEAR Нервира ТВ Ѕид со Низок Профил & On-Ѕид Surge Protector со 6 Pivoting AC Места - за Телевизори 40-90 - 1080 Joules на Пренапонска Заштита
  • Ново

ECHOGEAR Нервира ТВ Ѕид со Низок Профил & On-Ѕид Surge Protector со 6 Pivoting AC Места - за Телевизори 40-90

DEN 1271.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Убие екран сјајот со напор за навалување на столбот.Надгради навалите механизам ви овозможува да се прилагоди на ТВ со само вашите fingertip.Употреба на портокал тензија knob да се прилагодите навалување на вашиот големина на екран.Се инсталира за помалку од 20 минути во само 3 чекори.Вклучува ѕид образец за грижете се-слободен дупчење.Екстра-широк ѕид плоча спојува повеќе од 24", во кои се сместени широк студ проред.Лизгајте го во ЖИВО лево или десно за да ја совршено центар на ТВ откако ќе го инсталирате.Инсталира во секунди во текот на постоечките места, со ниска 1.50" профил за да ги задржи вашите кабли од патот.Филтри вашиот електрична енергија тековна да се елиминира валкани моќ предизвикани од сигнал пречки.УЛ безбедност заверена со 5 година, $25k поврзана опрема гаранција.