Расположливиот Кревет Листови Не Ткаени 79 X 31.5, 50 Pc/Тркалаат Рамен Водоотпорен Расположливиот Масажа Табела Листови за Еднократна употреба Листови За Масажа Табел?
  • Ново

Расположливиот Кревет Листови Не Ткаени 79 X 31.5, 50 Pc/Тркалаат Рамен Водоотпорен Расположливиот Масажа Табела

DEN 719.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Расположливиот масажа листови, исто така може да се користи на патот патување или бизнис патување, удобен и преносливо.Расположливиот водоотпорен листови, исто така може да се користи како еднократна употреба кревет листови за луѓе кои престојуваат во кревет со протекување на урината прашања.Не ткаени хартија тек е идеален за терапевти, уметници, принцип козметичарите, косата стилисти и acupuncturists.МАСАЖА ТАБЕЛА ТЕК е за еднократна употреба.Расположливиот кревет опфаќа се меки и удобни, без мирис.Перфорирани се намали помеѓу листови за лесно одвојувањето.РАСПОЛОЖЛИВИОТ ЛИЦЕТО КРЕВЕТ ЛИСТОВИ се направени од мека не ткиво ткаенина.Масажа кревет опфаќа за еднократна употреба е водоотпорен, водење на вашата операција простор и опрема за чистење.) нема да навлезат, одржување на кревет суви и чисти, лесен за чистење.Течности (пот, урина, итн.Масажа табела за еднократна употреба листови масажа табела маска за еднократна употреба.Расположливиот масажа табела опфаќа се вода, масло, пот, и отпорни на влага, па канализација и чистота е лесно и заштеда на време, додека да се грижат за вашите клиенти.МАСАЖА КРЕВЕТ ХАРТИЈА се ТРКАЛААТ луксузен 30 GSM дебелина спречува crinkles и солзи за време на употреба, солза листот со перфорирани намали по секоја употреба и да се подготвени за следниот корисник.Ако има вода или масло за расположливиот спа кревет опфаќа, бидете сигурни дека ќе се тркалаат нив да ги центар, така што тие нема да се лизга на под.5 во по лист, подолг и поширок од повеќето расположливиот масажа табела листови на пазарот.