Поларните Кит Flatware Сребрениот Фиока Организатор Прибор за јадење Предници Ножеви Лажички Не се Лизга Компактен Водоотпорен Фах Вметнување 11 x 15 x 1 Инчен 6 Слот Одли?
  • Ново

Поларните Кит Flatware Сребрениот Фиока Организатор Прибор за јадење Предници Ножеви Лажички Не се Лизга Компактен

DEN 248.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Контрола на хаосот во вашата сребрениот фиока со премиум компактен Поларните Кит Utensil Организаторот.Вклучува 1 Сребрениот/Utensil Организатор (1" height), со 6 широк сребрениот слотови.Компактен, ултра-лесен дизајн е одлична за плитки фиоки!Направи оптимално користење на вашите скапоцени фиока простор за складирање, и да ја задржите вашиот често се користи прибор за јадење и садови уредни, се организираат и се на дофат.Со цел да се вклопи многу стандардни фиоки, дури и тенки или плитки оние (пред да нарачате, ве молиме бидете сигурни дека вашата фиока е внатрешниот димензии се поголеми од 11" широк x 15" длабоко x 1" висок). 6 големи облик џебови обезбеди средена пристап.Организаторот е идеална за кујната и kitchenettes, но тоа исто така е одлична за во продавница, канцеларија, гаража, бања, спална соба, хоби/занает соба и повеќе!.Направени од елегантен уште трајни висока густина водоотпорен црна пенлив материјал.Оваа прекрасна организатор е не се лизга, анти-штракаат и супер лесно да се чисти (исплакнете го надвор, или измијте го во горниот решетката на вашата машина за миење садови).Мерки околу 11" широк x 15" длабоко x 1" високи.