Кат Помине Клипинг Чистење Чешлање Воздржаност Торба, Мачка Маче Патна Торба со Рачка, Дише Мека на Допир со Мрежа, Воздржаност Торба за Капење, Средување на Нокти?
  • Ново

Кат Помине Клипинг Чистење Чешлање Воздржаност Торба, Мачка Маче Патна Торба со Рачка, Дише Мека на Допир со

DEN 301.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????3 големини плус 6 бои " избори : ве Молиме изберете повеќето соодветна големина за вашата прекрасна писе.Големина S е погодна за мачиња во 5lb, големина М е погоден за мачки помеѓу 5lb да £ 10, големина L е погодна за мачки од 10 до 25 кг.Детали љубезно се најде на мерење на табелата е слика.Вие исто така може да ја користите оваа торба за мало кутре додека патуваат, средување на канџи..итн. ????Идеален мултифункционален употреба : Ова е ефикасен торба за мачиња или кученце е капење, стоматолошки чистење, инјекции, средување на ноктите, систематски прегледи, увото и окото третман и лекување.Тоа би можело да биде многу добар помошник за место во внатрешноста на автомобилот кога сте на патување надвор. ????Хуманизирано дизајн : Со 2 пред 2 назад и cental вкупно 5 компјутери патентите околу чешлање торба, вашата мачка може лесно да се прошири своите канџи надвор од торбата за нокти клипинг. 2 анти-лизга рачки на вреќа ви помогне за носење на вашиот писе удобно и лесно.Прилагодливи велкро отворање во предниот совршено ќе се вклопи во вашиот cat 's вратот. ????Цврсти, трајни и мека на допир материјал : Направен во премиум ткаенина и мека дише гума мрежа, оваа мачка чешлање торба е нула и залак отпорни.Мрежа им овозможува на водата да дојде во и надвор додека за капење.Вашето домашно милениче дефинитивно ќе се чувствуваат удобно внатре. ????Ве молиме бидете трпеливи кога вашата прекрасна милениче користење на овој чешлање торба за прв пат.Како што можеби се плаши од средување на ноктите или за капење.Тие ќе се користи за да по неколку пати се користи.